Boek op onze site
Tot 10% goedkoper
dan Booking.com
Camping Dal Pino Marina di Massa Exterior photoCamping Dal Pino Marina di Massa Exterior photoCamping Dal Pino Marina di Massa Exterior photo

Camping Dal Pino

•
7.6|Heel goed
Kamers en tarieven bekijken
Vanaf$131 /nachtAlleen op onze website-10%
Incheckdatum
23okt
Uitcheckdatum
24okt
Gasten
2 Gasten
Belangrijke details

Over de camping

Via F.T. Baracchini 119, Marina di Massa, 54100
-
Dichtbij het strand
Heel goed
7.6
/10

Camping Dal Pino - Een 3-sterren strandcamping met gratis WiFi, een privéstrand en levendig amusement

Op 300 meter van het strand in Marina di Massa biedt Camping Dal Pino gratis WiFi in het hele terrein en een eigen betaald strandgedeelte. De accommodaties zijn voorzien van een tv en een zithoek; sommige hebben ook een kitchenette met koelkast. Tegen een meerprijs kunnen handdoeken en beddengoed worden geleverd. Het campingterrein beschikt over een kinderspeelplaats, een animatieteam, een kidsclub, livemuziek, filmavonden, tafeltennis en thema-avonden. Ook worden er happy hours en karaoke georganiseerd. De 24-uursreceptie van Camping Dal Pino staat klaar voor in- en er is gratis parkeergelegenheid, inclusief toegankelijke parkeerplekken. Het verblijf is 20 minuten rijden van Forte dei Marmi en 30 km van Viareggio. In de accommodaties zijn airconditioning, verwarming en eigen ingang aanwezig, evenals rookvrije kamers en familiekamers. Bij Camping Dal Pino is het mogelijk om een privéstrand te gebruiken tegen betaling.

Pluspunten

- De camping ligt op loopafstand van het strand (300 m).

- Gratis WiFi is beschikbaar in het hele terrein.

- Het animatieprogramma met kidsclub, livemuziek en filmavonden biedt dagelijks vertier.

- Het personeel is behulpzaam; zo werd een vroege uitcheck om 06:00 uur alsnog geregeld.

Waar je op moet letten

- De borg van €200 is hoog voor een verblijf van één nacht.

- De parkeerplaats ligt ver van de bungalows voor korte verblijven bestemde bungalows.

“De functionele en schone opzet valt direct op, gecombineerd met een ongecompliceerde check-in. De ligging is prettig rustig, maar toch gunstig ten opzichte van de omgeving en het strand. Een verblijf hier lijkt een solide basis voor een ontspannen vakantie in Marina di Massa.”
Hotel logo
Catherine WalkerHoofdredacteur bij Campingtipsforeveryone

Kies je verblijfstype

Camping Dal Pino biedt een verscheidenheid aan locatie types, waaronder tentplaatsen, familietenten en hutten, met flexibele boekingen en speciale aanbiedingen
  • Bungalow
    2 personen
    21 m²
    Groot tweepersoonsbed
    Airconditioning
    Balkon
  • Bungalow met Drie Slaapkamers
    2 personen
    47 m²
    Groot tweepersoonsbed
    Airconditioning
    Balkon
  • Familie Bungalow
    2 personen
    21 m²
    Groot tweepersoonsbed
    Airconditioning
    Balkon
Alle kamers tonen

Prijs- en beschikbaarheidskalender

Controleer de beschikbaarheid en tarieven voor je data nu!

Voorzieningen

Camping Dal Pino biedt voorzieningen voor een comfortabel en onvergetelijk kampeerervaring
Voorzieningen: Heel goed
7.6/10Beoordelingsscore

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Privéstrand
  • Brandblussers
  • Toegangssleutel

Sport en Fitness

  • Windsurfen
  • Duiken
  • Kanoën
  • Wandelen
  • Paardrijden
  • Fietsen
  • Tafeltennis
  • Visserij

Parkeerplaatsen voor gasten

  • Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.

Diensten

  • Welkomstdrankje
  • Happy hour

Eten

  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge
  • Buiten eethoek
  • Diner
  • Lunchpakketten
  • Speciale dieetmenu's

Business

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Kinderbox
  • Bordspellen
  • Kindermenu
  • Kinderspeelruimte
  • Kiderclub

Spa en Recreatie

  • Strandtoegang
  • Aquapark
  • Karaoke
  • Live-entertainment

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Eettafel

Keukenvoorzieningen

  • Keukengerei

Media

  • Flat-screen TV

Kamerdecoratie

  • Parketvloer
Meer zien

Ligging

Via F.T. Baracchini 119, Marina di Massa, 54100
Kaartweergave
In de buurt
Campeggio Partaccia Uno Srl
340 m
Restaurants
Creperia Piadineria da Paolo
220 m
Via delle Pinete 205
Dolce Far Niente
100 m
Via Baracchini 184
Pizzeria Stella del Nord
210 m
Via Partaccia
Trattoria del Pesce Massimo
390 m
Via Partaccia 2/a
Ristorante da Luisa
360 m
Via Partaccia 86
Fornaio Mille Gusti
380 m
Via delle Pinete 209
Trattoria Thea
530 m
Partaccia Zona Campeggi Via delle Pinete 390 Loc. Partaccia - Zona Campeggi
Il Peschereccio
430 m
Via delle Pinete 227 Zona Partaccia
Bagno Ristorante Gelosia
500 m
Viale delle Pinete
Alba Beach
400 m
Via Baracchini
Explore Marina di Massa
Activiteiten en Eten dichtbij Camping Dal Pino
  • Belangrijkste Bezienswaardigheden
  • Activiteiten
  • Dineren
  • Entertainment
Pontile di Marina di Massa
Pontile di Marina di Massa
35 minuten wandelen
De prachtige pier biedt schitterende uitzichten op de zee en is een ideale plek voor een ontspannen wandeling.
Marmergrotten van Carrara
40 minuten wandelen
Imposante marmergrotten met unieke rondleidingen. Leer meer over de geschiedenis en het proces van marmerwinning.
Fietstochten
15 minuten rijden
Ontdek de omgeving per fiets met verhuurdiensten in de buurt. Ideaal voor avontuur en actieve exploratie.
Yoga op het Strand
10 minuten rijden
Geniet van een ontspannende yoga-sessie aan het strand. Boek van tevoren voor een plekje in de populaire lessen.
Creperia Piadineria da Paolo
Creperia Piadineria da Paolo
3 minuten wandelen
Gezellige creperie met een variëteit aan hartige en zoete pannenkoeken, perfect voor een snelle hap.
Pizzeria Stella del Nord
Pizzeria Stella del Nord
3 minuten wandelen
Levendige pizzeria met authentieke Italiaanse pizza's en een informele sfeer. Favoriet bij de lokale bevolking.
Multisala Splendor
30 minuten wandelen
Een moderne bioscoop met diverse films en speciale avonden, perfect voor een avondje uit met vrienden.
Lokale Bars en Terrassen
10 minuten rijden
Vibrante uitgaansgebieden met live muziek en gezellige terrassen voor een avondje genieten met vrienden of gezin.
Bereikbaarheid & Vervoer
  • Stadscentrum
    Marina di Massa 5 min  ·  3.3 km
  • Luchthavens
    Internationale Luchthaven Pisa Galileo Galilei (PSA) 84 min  ·  55.5 km
    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci (FLR) 172 min  ·  114.1 km
  • Bus
    Bus 8 min  ·  5.2 km
Wil je toegang tot exclusieve vroegboekkortingen?
Krijg nu exclusieve tarieven!
Check prijzen
Accommodatie-informatie en huisregels
Inchecken
vanaf 16:00-21:00
Uitchecken
vanaf 08:00-10:00
Parkeerplaatsen voor gasten
Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Internet
Draadloos internet is gratis in het hele hotel beschikbaar.
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen ledikanten in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Talen
Engels, Duits, Spaans, Italiaans
Aantal kamers:
33

Beoordelingen en recensies

Feedback van kampeerders over hun ervaringen bij Camping Dal Pino.
Netheid
8.2/10
Comfort
7.7/10
Voorzieningen
7.6/10
Gratis WiFi
8.7/10
Locatie
8.1/10
Personeel
8.5/10
Prijs-kwaliteitverhouding
7.0/10
Voordelen
Dichtbij strand
Nieuwe bungalows
Rustige locatie
Functionele stuga
Nadelen
Extra kosten
Beperkte ruimte
Slechte hygiëne
Krap bemeten inventaris
Gastbeoordelingen
gebaseerd op 210 beoordelingen
7.6/10
Nog geen beoordelingen op onze siteHelaas hebben onze gasten nog geen beoordelingen achtergelaten voor dit hotel, maar je kunt wel beoordelingen op Booking.com lezen.
Open beoordelingen
FAQs
Over Camping Dal Pino
Hoe ver is Camping Dal Pino van het strand?
Camping Dal Pino ligt op 300 meter van het strand.
Wat zijn de incheck- en uitchecktijden bij Camping Dal Pino?
Inchecken is mogelijk vanaf 16:00 uur en uitchecken voor 10:00 uur.
Welke faciliteiten zijn er op Camping Dal Pino?
De camping biedt voorzieningen waaronder gratis Wi-Fi, een restaurant, een bar/lounge en een privéstrand.
Wat voor kamerfaciliteiten biedt Camping Dal Pino?
Kamers zijn uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv, en sommige hebben een kitchenette met een koelkast.
Zijn er eetgelegenheden in de buurt van Camping Dal Pino?
In de nabije omgeving bevinden zich verschillende restaurants, waaronder Ma.El.Sa op 0.5 km en Pizzeria Stella del Nord op 0.5 km.
Biedt Camping Dal Pino entertainment voor kinderen?
Ja, er is een kinderspeelplaats en een kinderclub die zorgt voor vermaak voor jonge gasten.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Camping Dal Pino?
Ja, er is gratis privéparkeergelegenheid op het terrein, zonder reservering.
Welke activiteiten zijn beschikbaar bij Camping Dal Pino?
Activiteiten omvatten onder andere zwemmen, wandelen, duiken, en karaoke.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Camping Dal Pino?
De dichtstbijzijnde luchthaven, Galileo Galilei, ligt op 60 km afstand.
Biedt Camping Dal Pino een restaurant aan?
Ja, er is een restaurant aanwezig op het terrein voor de gasten.
Wat zijn de recreatieve voorzieningen bij Camping Dal Pino?
Recreatieve voorzieningen omvatten een privéstrand, avondentertainment en een kindvriendelijk menu.
Wat zijn de afstanden naar belangrijke bezienswaardigheden vanuit Camping Dal Pino?
Camping Dal Pino ligt op ongeveer 30 km van Viareggio en 20 minuten rijden van Forte dei Marmi.

Volgend beste alternatief

Overweeg ze voor je volgende reis.